صفحه‌اصلي | سامانه‌پيام‌كوتاه‌ | راهنما خرید | درباره ما | تماس باما |


IRistgah.com
بارداری
IRistgah.com
کودک
IRistgah.com
سایتها
IRistgah.com
موبایل
IRistgah.com
لوازم
IRistgah.com
املاک
IRistgah.com
اتومبیل
IRistgah.com
خدمات
IRistgah.com
صنعت
IRistgah.com
آموزش
IRistgah.com
کامپیوتر
مجوزسايت

سامانه تبليغاتي آناز در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز به ثبت رسيده است .

آگهی های ویژه

 

 
پيوندها

به پرداخت
Alexa Certified Traffic Ranking for anaz.ir

 
تبادل لينك

تبادل لینک اتوماتیک آناز
ايميل بانك آناز

 

آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۰ ۴۶۷۰ ۱۰/۲۷
۰ ۶۹۵۶ ۱۰/۲۶
۰ ۷۵۷۴ ۱۰/۲۵
۰ ۶۸۶۶ ۱۰/۲۴
۰ ۷۰۱۵ ۱۰/۲۳
۵۳ ۸۴۳۳ ۱۰/۲۲
۰ ۸۱۲۶ ۱۰/۲۱
 
شغل دوم پر درآمد = نمايندگي سامانه پيامك

در حال حاضر تقاضا براي سامانه پيامك  رشد نموده و  بازاریابی سامانه پیامک بسيار مناسب و در آمد زا مي باشد و تجارات مختلف شروع به استفاده از این رسانه برای تبلیغات خود کرده‌اند. در چنین شرایطی نیاز به عرضۀ خدمات پیامکی بیش از پیش احساس می‌شود و در نتیجه عرصه برای ورود افراد جدید به این تجارت باز شده است. لذا سامانه پيامكي آناز با در نظر گرفتن این موقعیت به خصوص اقدام به ارائه نمایندگی کرده است. با دریافت نمایندگی، شما سامانۀ اینترنتی مستقل خود را دریافت کرده و می‌توانید از طریق آن اقدام به فروش پنل‌های ارسال پیامک نمائید. با توجه به وضعیت فعلی این تجارت، موفقیت سامانۀ شما با صرف وقت و تلاش کافی تضمین شده خواهد بود. پس اگر به دنبال یک شغل مستقل و پر درآمد هستید، راه‌اندازی یک سامانۀ ارسال پیامک می‌تواند یک گزینۀ مناسب برای شما باشد. در ادامه می‌توانید بیشتر در مورد سامانۀ نمایندگی، مزایا و معایب آن بخوانید.

در منزل نشسته و درآمد داشته باشید!

فعالیت در زمینۀ ارسال پیامک وقت زيادي از شما نخواهد گرفت و با گذاشتن كمي وقت  در روز می‌توانید به مروز کاربران خود را افزایش داده و کار خود را توسعه دهید. بنابراین مي توانيد در كنار  شغل اصلی خود به راحتی به فروش پنل‌های اس‌ام‌اس بپردازید. همچنین برای شروع هیچ نیازی نیز به ثبت شرکت نمي باشد و می‌توانید فعالیت خود را از منزل آغاز کنید. اما مطمئنا با پیشرفت و توسعه کار می‌توانید شرکت خود را نیز تاسیس کرده و به صورت جدی‌تر این کار را دنبال کنید.

کلیه امکانات لازم را دریافت کنید!

با دریافت نمایندگی ، یک سامانه مستقل با امکانات کاملا مشابه با سامانۀ اختصاصی آناز در اختیار شما قرار می‌گیرد. در این سامانه هیچ نامی برده نخواهد شد و شما می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنۀ اختصاصی خود (www.yourname.com) سامانه را راه‌اندازی کنید.

 بعد از راه‌اندازی، از طریق سامانه می‌توانید اقدام به ارائه خدمات پیامکی به متقاضیان کرده و از این طریق کسب درآمد داشته باشید. شما می‌توانید از طریق پنل مدیریت بر فعالیت تمام کاربران خود نظرات کرده و انواع گزارش‌های مختلف را از سیستم دریافت کنید. برای این منظور نیاز به هیچ تخصص خاصی نبوده و تنها یک آشنایی ساده با اینترنت و کامپیوتر برای شروع کار کافی است. چرا که کلیۀ امکانات لازم جهت فروش و پشتیبانی از کاربران به شما ارائه می‌گردد. بنابراین فعالیت اصلی شما در زمینۀ فروش پنل‌های پیامک به مشتریان خواهد بود.

مشتریان خود را در هر مکانی جستجو کنید!

در این تجارت، مشتریان شما کسانی هستند که نیاز به ارسال انبوه پیامک دارند و استفاده از این رسانه می‌تواند در رونق کسب و کار آنها تاثیر داشته باشد. فعالیت اصلی شما نیز در زمینۀ فروش پنل‌های پیامک به این افراد و پشتیبانی از آنها است و کلیۀ ابزار لازم برای این منظور نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. البته واضح است که هر تجارتی می‌تواند با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی درآمد خود را افزایش دهد و به جرات می‌توان گفت که هر شخص حقیقی و حقوقی می‌تواند تبدیل به یکی از مشتریان شما شود. پس می‌توانید در همه جا به دنبال متقاضیان ارسال انبوه پیامک باشید. موسسات، ادارات، آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، شرکت‌های بیمه، آژانس‌های هواپیمایی، فروشگاه‌ها و سایر تجارات می‌توانند تبدیل به یکی مشتریان شما شوند.  

راههاي درآمدزايي سامانه نمايندگي پيامك !

با راه‌اندازی سامانۀ نمایندگی از چند روش درآمد خواهید داشت:

1-  فروش پنل‌های پیامک: با فروش پنل می‌توانید درآمد ماهیانه داشته باشید.

2- سود پیامک‌های ارسالی: از پيامكهاي ارسال درآمد كسب مي نمايد  و  با افزایش کاربران تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز به تدریج افزایش می‌یابد. اگر کاربران روزانه ۵۰,۰۰۰ پیامک بفرستند و هر پیامک برایتان ۲ تومان سود داشته باشد، درآمد روزانۀ شما به ۱۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

3- فروش خطوط اختصاصی: قسمتي از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۱۰ تومان در پایان ماه سود فروش خطوط اختصاصی به ۳۰۰ هزار تومان می‌رسد. البته با فروش خطوط رندتر سود عایدۀ شما نیز بیشتر می‌شود.

4- فروش سامانۀ نمایندگی: ما به شما اجازه می‌دهیم به صورت مستقل به فروش سامانۀ نمایندگی پرداخته و از این طریق نیز کسب درآمد کنید. البته شما علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانه، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

فعالیت خود را به بالاترين سطح توسعه دهيد!

به تدریج نام تجاری شما مطرح‌تر و معروف شده و تعداد کاربران سامانه افزایش خواهند یافت. در این مرحله لازم است یک درگاه الکترونیک اختصاصی برای سامانۀ خود راه‌اندازی کرده و بدین ترتیب پرداختی‌ها را به صورت مستقیم دریافت کنید.

 

توجیه اقتصادی در يك نگاه:

در این طرح یک نماینده قادر به ارائه نرم افزار با نام و برند شرکت خود میگردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند ، نکته قابل توجه این است که بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی شود و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد ، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند ، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید .

نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید .

مثال عملی : به عنوان مثال یک نماینده با هزینه 300 هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ شود ، این نماینده با فروش متوسط 5 اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود 500 هزار تومان خواهد داشت . علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه 50000 پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک 2 تومان سود نماید روزانه 100 هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه 3 میلیون تومان خواهد بود واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال 200,000 پیامک در روز نماینده بالغ بر 400 هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از 12 میلیون تومان برآورد میگردد

همچنین نمایندگان محترم میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط 6 خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط 10 هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر 50 هزار تومان خواهد داشت. (معمولا خطوط 14 رقمی سودی به طور متوسط در حدود 5 هزار تومان و خطوط 8 رقمی بیش از 50 هزار تومان سود دارند.)

 

 

 

 

 

آناز را حمايت نموده و كليك نماييد:

درج آگهي در سايت «آنــاز» رايگان است  و طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان

مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است..

با توجه به تعداد زياد آگهي در « سايت آنــاز» لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .

« تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند

و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
راهنما خرید | نقشه سايتRSS | ورود | تعرفه درج آگهي | ثبت‌نام | راهنمایی و مراحل درج آگهی | قوانين درج آگهي | تماس باما | جستجو |