صفحه‌اصلي | سامانه‌پيام‌كوتاه‌ | راهنما خرید | درباره ما | تماس باما |


IRistgah.com
بارداری
IRistgah.com
کودک
IRistgah.com
سایتها
IRistgah.com
موبایل
IRistgah.com
لوازم
IRistgah.com
املاک
IRistgah.com
اتومبیل
IRistgah.com
خدمات
IRistgah.com
صنعت
IRistgah.com
آموزش
IRistgah.com
کامپیوتر
مجوزسايت

سامانه تبليغاتي آناز در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز به ثبت رسيده است .

منو
آگهی های ویژه

 

 
پيوندها

به پرداخت
Alexa Certified Traffic Ranking for anaz.ir

 
تبادل لينك

تبادل لینک اتوماتیک آناز
ايميل بانك آناز

 

آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۱ ۸۵۶۰ ۱۱/۲
۰ ۸۹۸۵ ۱۱/۱
۰ ۹۰۲۸ ۱۰/۳۰
۰ ۶۱۹۱ ۱۰/۲۹
۰ ۸۴۲۰ ۱۰/۲۸
۰ ۷۲۱۸ ۱۰/۲۷
۰ ۶۹۵۶ ۱۰/۲۶
 
سایتها ::سئو سايت

افزایش رتبه سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

stars

افزایش رتبه و رنك سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل در كمترين زمان :

معیار کاری این بحث بيشتر سایت گوگل می باشد . يكي از راههاي ورود كاربران به سايت شما از طريق جستجوی کاربران در موتور جستجوی گوگل مي باشد . 80% ايراني از موتور جستجوگر گوگل براي رسيدن به مطلب مورد نظر خود استفاده مي‌كنند و همانگونه که شما به عنوان یک کاربر تجربه كرديد وقتی شما عنوانی را در گوگل جستجو می کنید جهت رسیدن به نتیجه در 99% اوقات فقط نتایج ارایه شده در صفحات اول تا سوم گوگل را بررسی می کنید و در صورت پیدا کردن مطلب و نرسیدن به نتیجه مطلوب عنوان جستجو شده را عوض می کنید . پس در صورتی که سایت شما در خوش بینانه ترین وضع در صفحه اول و دوم قرار نگیرد انتظار بازدید روزانه مطلوب نباید داشته باشید .
شما بعد از طی این چهار مراحله ساده شاهد افزایش ورودی گوگل به سایت و افزایش رنک و رتبه سایتتان می گردید.

1- مرحله اول:
در براي افزايش ورودي از گوگل شما بایستی در سایتWeb Master Tools گوگل که معیار شما در محبوبیت سایتتان نزد گوگل می باشد ثبت نام کنید .
جهت آموزش و مشاهده روش ثبت نام در سایت Web Master Tools به نوشته های قبلی مراجعه کنید.
توصیه می شود در صورتی که سایت بزرگی دارید فقط از یک نقشه سایت استفاده نکنید و برای هر بخش بصورت مجزا نقشه سایت فراهم کنید چون در صورتی که هر نقشه سایت بیشتر از هزار لینک داشته باشد یا حجم آن بیشتر از یک مگابایت باشد در مراحل بعدی از جمله مرحله ایندکس دچار مشکل می شوید .

2- مرحله دوم:
در این مرحله هدف ما ثبت تمام لینک های سایت مورد نظرمان در تمام موتورهای جستجوی دنیا می باشد.
برای رسیدن به این منظور باید از نرم افزار کمک بگیریم که نرم افزار های زیادی وجود دارد که شما می توانید با جستجو در گوگل این نرم افزار ها را پیدا کنید .
علت پیشنهاد نرم افزار برای این مرحله این است که اولا: امکان استخراج و پیدا کردن تمام لینک های سایت وجود ندارد دوما : ثبت این تعداد لینک زیاد بصورت جداگانه در 250 موتور جستجوی دنیا سال ها وقت می برد در حالی که نرم افزار ها بصورت اتوماتیک در چند دقیقه این کار را انجام می دهند .
نرم افزار های امروزی که در این مورد تهیه شده اند امکان استخراج کلیه لینک های سایت شما و امکان تعریف نامحدود کلمات کلیدی توسط شما برای نرم افزار را دارند و کلیه لینک های سایت شما بصورت اتوماتیک به همراه کلیه کلمات کلیدی که مورد تأييد شما است برای کلیه موتورهای جستجوی دنیا ارسال می شود . این مرحله نیاز به دفعات تکرار ارسال لینک و کلمات کلیدی به موتور های جستجو دارد و حدود 2 -3 روز طول می کشد و قبل از اتمام این مرحله نمی توان وارد مرحله بعدی شد.

3- مرحله سوم :
هدف ما در این مرحله این است که لینک هایی که در مراحل قبلی برای گوگل و سایر موتور های جستجوی دنیا از جمله یاهو , . . . ارسال کردیم ثبت نهایی کنیم که موجب قرار گرفتن لینک های سایت شما و کلمات کلیدی تعریف شده در نتایج موتور های جستجو می شود . از این مرحله شما افزایش رنک در حال بهبود و توسعه است.
گاهی بعضی از سایت با وجود تعداد زیادی پست و اپدیت مرتب تعداد بازدید خیلی پایین دارند و اصلا نتایج ورودی گوگل به سایتشان مطلوب نیست. دلیل آنها عدم ایندکس و پایین بودن لینک های ایندکس شده سایتشان در گوگل می باشد . همچنین به دلیل عدم رسیدگی به لینک های ایندکس شده موجب Overflow سایت می شود. لذا اين مرحله یکی از مهم ترین مراحل می باشد که اکثر کاربران آشنایی زیادی با آن ندارند .
همان طور که می دانید برای بررسی تعداد لینک های ایندکس شده می توانید از ابزار Web master Tools استفاده کنید و با مراجعه به قسمت نقشه سایت تعداد لینک های کلی موجود در هر قسمت نقشه و در مقابل تعداد لینک های ایندکس شده را مشاهده کنید .
برای رسیدن به هدف یعنی ثبت نهایی لینک ها چند راه توصیه می گردد :
1- تحت فشار گذاشتن موتورهای جستجو و سرور های آنها از لینک های سایت خود .
2- معرفی لینک های سایت خود از طریق لینک های قوی سایر سایت ها و در حقیقت حمایت از سایت های قوی تر (بک لینک(
این مرحله نیز توسط خود کاربر انجام شدنی نمی باشد و نیاز به نرم افزار های ویژه ای مي باشد که مداوم با ارسال و تحت فشار قرار دادن موتور های جستجو و سرور های مختلف آنها موجب ایندکس و تایید نهایی لینک های سایت شما و ثبت آنها در موتور های جستجو و افزایش بازدید سایت شما میشوند . نام این نرم افزار ها Ping کننده است . وظيفه این نرم افزار ها این است که شما تمام لینک های سایت خود را به آنها ارایه می كنيد و این نرم افزار ها بصورت اتوماتیک تمام این لینک ها را بصورت تک به تک به صد سرور مختلف ارائه می کنند . وظيفه این نرم افزار شبيه خفاش مي باشد. زیرا این نرم افزار ها لینک سایت شما را همانند یک موج صوتي برای سرور ارسال می کنند و در برگشت موج برگشتی آن سرور نیز یک بازدید از سایت شما انجام میدهد و لینک ارسال شده را تایید میکند . مدت کسب نتیجه مطلوب و مدت زمان اجرا این مرحله بستگی به اوضاع سایت دارد و برای یک سایت معمولی حدودا دو تا سه روز طول می کشد و باید روزانه 3 -4 مرتبه کل لینک ها Ping شوند تا فشار لازم به سرور ها جهت تایید نهایی وارد شود . شما اين مرحله با موفقيت انجام شده و می توانید وارد مرحله بعدی شوید که حداقل 75% لینک های سایت شما ایندکس گردد . در غیر این صورت باید تا زمان رسیدن به این نتیجه کار خود را در این مرحله انجام دهید و بدون به پایان رساندن این مرحله نمی توانید به مراحل بعدی وارد شوید


4- مرحله چهارم :
یکی از مهم ترین معیار های گوگل در افزایش بازدید سایت و افزایش رنک سایت تعداد لینک های آن سایت در دیگر سایت ها و در حقیقت سایت های لینک دهنده به سایت شما (Links to your Site) می باشد.
در مراحل قبلی ما توانستیم لینک های سایت خود را در موتور های جستجو ثبت کنیم اما همانطور که قبلا اشاره شد زمانی این ثبت لینک ها مفید می باشد که در صفحات اول نتایج جستجو ظاهر شود . در حال حاضر چون که لینک های شما تازه در موتور های جستجو ثبت شده است دارای هیچ گونه رنک و رتبه ای نمی باشد در صفحات اول موجود نمی باشد و هدف ما در مرحله کسب پیچ رنک و رتبه برای صفحات سایت در یک زمان خیلی کوتاه می باشد.
در اصطلاح به این سایت ها بک لینک ( Backlink ) و به این عملکرد بک لینک گیری اطلاق مي شود. .این مرحله از مهم ترین مرحله از این فرایند می باشد . هر چه تعداد بک لینک Backlink های سایت شما بیشتر باشد و هر چه بک لینک ( Backlink ) ها از کیفیت و رنک و رتبه بهتری برخوردار باشند قدرت پشتیبانی بهتری را برای شما ایفا می کنند .
در صورتی كه سايت شما مقدار زيادي بک لینک ( Backlink ) به میانگین رنکی بالاتر از سايت رقيب خود داشته باشيد به علت اینکه سایت های بیشتری از سایت شما حمایت کرده اند و محتوا و کیفیت مطالب سایت و پست ها و لینک های سایت شما را تایید کرده اند پس گوگل اهمیت و رتبه بیشتری به سایت شما می دهد و سايت شما جلو می افتد و صفحه اول گوگل منتقل می شوید .
در مبحث بک لینک ( Backlink ) گیری چندین نکته قابل تأمل و توجه می باشد:
اول اینکه: هر بک لینک ( Backlink ) خوب نیست و یک بک لینک ( Backlink ) خوب برای اینکه بتواند نقش مثبت در افزایش رنک و رتبه سایت داشته باشد باید یک سری فاکتور های خاص را دارا باشد .
فاکتور بک لینک ( Backlink ) بودن در یک طرفه بودن آن است و در صورتی که تبادل لینک دو طرفه انجام شود بک لینک نمی باشد .
سایت های به دو صورت به هم لینک می دهند که شامل لینک دادن مستقیم ( Do-Follow ) و لینک دادن غیر مستقیم ( No-Follow ) می باشد .
برای ايفا هرچه بهتر افزايش رنك و رتبه سايت نیاز به لینک های مستقیم ( Do-Follow) خواهید داشت و لینک های غیر مستقیم اكثرا نقش موثري و مثبت ندارند . زیرا لینک های مستقیم یا همان Do-Follow محتوای سایت شما را تایید می کنند و گوگل فقط این سایت ها را به عنوان بک لینک بيشتر قبول می کند . در مقابل لينك ( No-Follow) محتوا سايت را تاييد نمي كند و سايت شما را حمايت نمي كند فقط برای افزايش بازديد مي تواند باشد. البته تجربه نشان داده كه لينك ( No-Follow) سايت معتبر مثل ويكي پيدا نيز در رنك موثر است.
دوم اينكه : در زمینه بک لینک ( Backlink ) گیری اينكه از هر سایت رایگان و نرم افزار ناشناخته ای برای بک لینک ( Backlink ) گیری استفاده نشود . زيرا الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به آناليز بک لینک ها می پردازد و بک لینک هایی که بصورت انبوه و با یک IP گرفته شده است و همچنين بک لینک ( Backlink ) های سایت های پولی را شناسایی و آنها را به عنوان اسپم علامتگذاری می کند و سایت خاتی را جريمه و رتبه و رنك را كاهش مي دهد. .
.
راهکارهای بدست آوردن بک لینک ( Backlink ) های قوی و با کیفیت و متناسب با معیارهای گوگل:
بک لینک ( Backlink ) گیری به دو روش انجام می پذیرد :
روش اول ) -- بک لینک گیری نرم افزاری (شامل دو حالت است)
الف)- بک لینک گیری از طریق ارسال فقط لینک های سایت شما بصورت الگوریتم خاص به سایت هایی که امکان دریافت بک لینک دارند مثل الگوریتم زیر :
http://radarurl.com/simulator/[URL]l
بجای URL آدرس سایت شما بصورت اتوماتیک در جای خالی توسط نرم افزار گنجانده میشود و موجب ثبت سایت شما در ادرس مذبور می گردد .
ب ) بک لینک گیری از طریق ارسال محتوا سایت شما به همراه کلمات کلیدی و لینک سایتتان به سایر سایت ها و وبلاگ ها و انجمن ها و شبکه های اجتماعی در چندین هزار پست و بصورت اتوماتیک و دستي .
براي اين كار شما مي توانيد در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، تويتر ، كلوپ و... فعالیت کنيد و از این طریق می توانید لایک صفحات فیسبوک و تعداد دوستان خود را در فیسبوک چند برابر کنید و تبلیغات خود را برای میلیون ها نفر کاربر فیسبوکی ارسال کنید . با این روش هم شما می توانید بک لینک 10 به تعداد نامحدود و رایگان به دست بیاورید.

روش دوم ) - ارسال دستی بک لینک (Backlink)

----------------------------
در این قسمت نرم افزار های مختلفی که شما با جستجوی نرم افزار های بک لینک گیری در گوگل با تعداد زیادی از آنها آشنا خواهید شد شما را قادر می سازند که در یک زمان کوتاه اقدام به دریافت تعداد خیلی زیادی بک لینک برای سایت خود بکنید . فقط در این نرم افزار ها باید به چند نکته توجه کنید . حتما از نرم افزار های استفاده کنید که امکان تغییر پروکسی داشته باشند تا با تغییر پروکسی در زمانبندی های مختلف مانع از تشخیص الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به عنوان اسپم بشوند و از نرم افزار های بک لینک گیری استفاده کنید که مطرح باشند و جز نرم افزار های روز دنیا باشند تا فاکتور های گوگل در آنها لحاظ شده باشد و بک لینک های با کیفیت و با رنک بالا و بصورت لینک دهی مستقیم استفاده کرده باشد.
بک لینک هاي گرفته شده در سایتهاي ديگر ثبت شده ولی هنوز در موتور های جستجو ايندكس نشده و نیاز به مدت زمان برای ایندکس شدن و ثبت دارد . ولی نرم افزار های جدید و پیشرفته افزایش بازدید سایت و بک لینک گیری نیز فکر اینجا را کرده اند با نصب Pinger های ویژه روز نرم افزار های بک لینک گیری باعث شدن که پس از بک لینک گیری لینک های ثبت شده به Pinger منتقل شود و با طی مراحل مربوط به Ping که در بالا کاملا توضیح داده شد موجب ثبت و ایندکس سریع بک لینک ها در مدت چند ساعت در موتور های جستجو شوند .
موفق باشید.

ارسال آگهی: ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۳ و ۴۸ دقیقه
0
تلفن :


مشخصات آگهیایمیل:
نام:0
تلفن:
انقضا:۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲ و ۴۸ دقیقه
منطقه: تهران

بازدید:

3720 بار
بازدید از کلیه آگهی های 0

ارسال آگهی برای دوستان

عنوان ایمیل:
ایمیل:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.


تازه‌های سایتها (بخش رایگان)
۱۳۹۵/۳/۱۷ آموزش تخصصی تلگرام
کی از ویژگی های مخفی در نسخه دسکتاپ تلگرام امکان سویچ کردن به مد موبایلی آن است برای این کار شما بایدگوشه پنجره...
azadh ,

۱۳۹۵/۵/۲۱ راهنما سفر- جاذبه های گردشگری و توریستی- طبیعت گرد
راهنما سفر- جاذبه های گردشگری و توریستی- طبیعت گردی وب سایت راهنما سفر مرجع اطلاعات سفر و گردشگری می باشد م...
89484644
طراحي سايت تك سيستم , تهران

۱۳۹۳/۱۰/۲۱ بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت
iranbis ارائه کننده اطلاعات پروژه های درحال ساخت به همراه پنل پیگیری با هشدار خودکار ، پنل ارسال پیامک تبلیغاتی و ...
02126760633
سامانه اطلاعات ساختمان ایران , تهران

۱۳۹۵/۳/۱۹ نرم افزار ایجاد بک لینک برای وبلاگ
با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود به آسانی برای سایت و یا وبلاگ خود بک لینک درست کنید امار بازدید سایت و یا...
سامانه تبليغاتي آناز ,

۱۳۹۵/۳/۱۹ كد تبادل لينك وبلاگ بلاگفا و ساير سيستمها
همان طور که اطلاع دارید در بلاگفا امكان تبادل لينك اتوماتيك وجود ندارد با استفاده از اين كد ، می توانید اين ام...
سامانه تبليغاتي آناز ,

۱۳۹۴/۱/۲۱ فروشگاه اینترنتی به بها
فروشگاه اینترنتی به بها، با هدف ساده سازی خرید اینترنتی و پیشگامی در روند مشتری مداری اینترنتی ایجاد گردیده ا...
021-44450750
فروشگاه اینترنتی به بها , تهران

۱۳۹۳/۸/۱۶ زندگينامه 14معصوم ، احاديث ، 14ستاره 14معصوم
وبسايت 14 ستاره ؛ 14معصوم زندگينامه 14 امام معصوم روايات و احاديث 14 معصوم دعاهاي ماه رمضان درس هايي از نهج الب...
سايت 14 معصوم , تهران

۱۳۹۳/۷/۱۹ دریافت بکلینک های عالی و ترافیک بالا مادام العمر
در اینجان سايتي خارجي به شما معرفي می شود که اگر در آن فعاليت مستمر داشته باشيد ، تا عمر داريد براتون افزايش ب...
0 ,

۱۳۹۳/۷/۱۰ خودرو کیا کادنزا kia
نام خودرو کیا کادنزا -------------------- مدل(طراحی) 2014 -------------------- تعداد سیلندر 6 -------------------- تعداد سوپاپ 24 -----------------...
0 ,

۱۳۹۳/۷/۱۰ خودرو ریو سدان kia (جدید )
ریو جدید در دو نسخه سدان و هاچ بک -------------------- مجهز به انجین 1.4 لیتری -------------------- قدرت 107 اسب و گشتاور 135 نیوتن...
0 ,

ليست صفحات :  ۱ .::. ۲ 
 
آگهی های ویژه ی سئو سايت
stars انجام تست های غربالگری جنین و تشخیص جنسیت برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید. http://www.parsehlab.net آدرس : ت...
azadh , تهران

stars استخوان نازال قسمتی از استخوان بینی است که بررسی و اندازه گیری طول آن برای تشخیص سندرم و نارسایی ها می باشد.*****...
0 ,

stars فروش لوازم جانبی سورنتو از خدمات تخصصی در تیونینگ خودرو پارس آپشن است که با نصب و تست رایگان همراه است. لوازم ...
02166556600 09126946483
تیونینگ خودرو پارس آپشن , تهران

stars نام خودرو پژو پارس ELX --------------------- مدل(طراحی) 1386 --------------------- تعداد سیلندر 4 --------------------- تعداد سوپاپ 16 --------------...
0 ,

stars نام خودرو وانت کاپرا --------------------- مدل(طراحی) 1389 --------------------- تعداد سیلندر 4 --------------------- تعداد سوپاپ 16 --------------...
0 ,

stars نتمامی فایل های مورد نیازی و گمشده ی خود را در این سایت بزرگ فایل بخواهید ! فایل هایی از جمله : کسب درامد اینترن...
ایمان خرم ,

stars شرکت تولیدی صنعتی سهند فن آور یکی از بزرگترین شرکتهای طراح و تولید کننده انواع سازه های فایبرگلاس وسایل بازی ا...
09133118110
محمد شریفی , اصفهان

stars نام خودرو سیتروئن زانتیا SX2000 --------------------- مدل(طراحی) 1380 --------------------- تعداد سیلندر 4 --------------------- تعداد سوپاپ 16 ...
0 ,

stars بیش از هشتاد درصد سقط ها قبل از هفته دوازدهم بارداری رخ می دهد. اگر مادر، جنین را بعد از 20 هفتگی از دست بدهد، به...
0 ,

stars نام خودرو پژو 207 آی --------------------- مدل(طراحی) 2007 --------------------- تعداد سیلندر 4 --------------------- تعداد سوپاپ 16 ------------------...
0 ,آگهی های ویژه ی سایتها
۱۳۹۵/۲/۳۰
stars ریپورت تلگرام (Telegram Report Spam) به همراه نحوه خارج شدن از آن در این نوشته بررسی میشود. میدانید که تلگرام یکی از محبو...
سامانه تبليغاتي آناز ,

۱۳۹۱/۴/۱۹
stars با بازدید از فروشگاه دی تو دی DAY TO DAY همیشه به روز باشید برای ورود به سایت زیر مراجعه نمایید . http://daytodaycenter.shoplo...
http://daytodaycenter.shoploger.com
فروشگاههای اینترنتی , دبی

۱۳۹۵/۱۱/۸
stars خرید و فروش موبایل و تبلت در سایت تخصصی آگهی http://www.90ta.ir
09358808111
املاک یکی , تهران

۱۳۹۵/۳/۱۷
stars کلیه استیکرهایی که خود سازندگان تلگرام یا کاربران به اپلیکیشن می افزایند، دارای یک آدرس مخصوص اینترنتی است. ...
azadh ,

۱۳۹۴/۹/۱۷
stars برای رسیدن به موفقیت اصول و کلیدهای زیادی در دنیا معرفی شده است. در این باکس سعی شده است تمامی اصول و کلیدهای ا...
سامانه تبليغاتي آناز ,

۱۳۹۴/۹/۲۵
stars راز افزایش لذت رازی که رابطه جنسی بین زوجین را عالی می‌کند وشور و شهوت جنسی را زنده نگه می‌دارد، در مفهوم دو ...
س م ,

۱۳۹۵/۳/۱۷
stars کانال در تلگرام، ابزار جدیدی است که به کمکش می توانید پیام های خود را به گوش میلیون ها مخاطب برسانید. این قابلی...
azadh ,

۱۳۹۴/۹/۱۷
stars برای رسیدن به افزایش فروش تکنیک ها و راه های متنوع و زیادی در دنیا معرفی شده است. در این باکس سعی شده است تمامی ...
سامانه تبليغاتي آناز ,

۱۳۹۵/۳/۱۷
stars یکی از قابلیت‌هایی که اپلیکیشن تلگرام خیلی روی آن مانور می‌دهد و آن را برتر از سایر اپلیکیشن‌های پیام رسان م...
azadh ,

۱۳۹۵/۳/۱۷
stars احتمالا برای شما هم پیش آمده که تمایل داشته باشید بدون رد و بدل کردن شماره گوشی خود و از طریق آیدی تلگرام با شخ...
azadh ,

آناز را حمايت نموده و كليك نماييد:

درج آگهي در سايت «آنــاز» رايگان است  و طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان

مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است..

با توجه به تعداد زياد آگهي در « سايت آنــاز» لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .

« تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند

و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
راهنما خرید | نقشه سايتRSS | ورود | تعرفه درج آگهي | ثبت‌نام | راهنمایی و مراحل درج آگهی | قوانين درج آگهي | تماس باما | جستجو |